Neden Tilcomp Yazılım?

Anasayfa / Neden Tilcomp Yazılım?

Dünya Standartlarında ve Türkiye’de Üretildi.

Tilcomp Yazılım Çözümleri ve Tilcomp ERP tamamen Türkiye’de Tilcomp yazılım ekibi ile geliştirildi, herhangi bir yabancı menşeli ERP sisteminin uyarlaması değildir. 1993 yılından bugüne yazılım ve iş dünyası tecrübemiz ile Türkiye’nin ihtiyaçlarına göre hazırladık, üstelik dünya standartlarında hazırladığımızdan ihraç da ediyoruz.

Ekonomik Fiyat.

Tilcomp Yazılım Çözümlerinde ve Tilcomp ERP de kullandığınız kadar ödersiniz, kullanmadığınız modül veya bölümlere para ödemezsiniz, bu yüzden rakiplerimize göre fiyatımız çok daha uygun. 1993 yılından bugüne yazılım ve iş dünyası tecrübemiz ile Türkiye’nin ihtiyaçlarına göre hazırladık, üstelik dünya standartlarında hazırladığımızdan ihraç da ediyoruz.

Esnek ve Geliştirilebilir Yazılım.

Tilcomp Yazılım Çözümleri ve Tilcomp ERP esnek altyapısı sayesinde sizin işinize paralel gelişir ve değişir, istediğinizde ek modüller ile güçlenir. Üstelik bunları siz çalışmaya devam ederken sizleri durdurmadan yapıyoruz.

Her Sektör veya İş Koluna Ayrı Yazılım.

Tilcomp ERP sistemleri her sektör için ayrı hazırlandı. Sektörlerin ihtiyaç ve dinamikleri farklılık gösteriyor, tek bir paketi tüm sektörlere uyarlamanın verimsiz bir sistem olacağını düşündük ve hizmet verdiğimiz tüm sektör için ayrı hazırladık, yeni sektörler için hazırlamaya da devam ediyoruz .

Kaliteli, Hızlı ve Sürekli Destek.

Bir yazılım satın alırken en önemli unsurlardan biri de verilen desteğin kalitesi, hızı ve sürekliliğidir. Bunun bilincinde olan destek ekibimiz 7/24 uzaktan veya işyerinizde kesintisiz destek verebilecek şekilde eğitildi.

Platform Bağımsız Yazılım.

Tilcomp Yazılımları Windows, Mac, Androit tabanlı tüm bilgisayar ve mobil aygıtlarda eşzamanlı çalışır. İşletim sisteminiz, altyapınız hangi platformda olursa olsun, hatta birkaç platformu eş zamanlı kullansanız dahi Tilcomp ERP hepsinde çalışır.