Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Tilcomp Kimdir?

Tilcomp Bilgisayar Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti;
Bilişim teknolojileri ve çözümleri alanında hizmet vermek amacıyla 1993 yılında kuruldu. Orta ve büyük ölçekli KOBI’lere özel yazılım ve bilişim çözümleri üreten Tilcomp; ayrıca Yönetim Danışmanlığı, 7/24 Teknik Destek, Eğitim konularında faaliyet göstermektedir.

Bugün ERP uygulamaları alanında haklı bir üne sahip olan Tilcomp; Üretim, Tekstil, Plastik Ambalaj, Çelik ve Çorap ana alanları ile birlikte, KOBİ’lerin ve farklı sektörlerden bir çok kurumun ihtiyaçlarına çözümler sunar. Standart yazılımlardan çok, firmaya ve sektörlere özel, ürün yönetiminden satış sonrası hizmet uygulamalarına kadar uzanan, ve tüm bu gereksinimleri karşılayan yapıyı klasik ERP uygulamaları kapsamında modüllerle de destekleyip, imalat sektöründeki işletmelere entegre çözümler üretir.

Tilcomp Yazılımlarının özellikle kullanıcı dostu olarak tasarlanması, firma çalışanlarının memnuniyetiyle birlikte, verimin artırılmasına önemli bir katkıda bulunur. Programların resim ve görsel kullanabilme özelliğinden dolayı özellikle üretim yapan firmalarda üretilen ürün ile ilgili kullanıcıya kolaylık sağlar. Görsellik ve tasarım içeren üretim prosesleri için geliştirilen yazılımların, Mac ve PC’lerde eş zamanlı olarak kullanılabiliyor olması kullanıcı açısından büyük avantajlar yaratır.

FileMaker veri tabanı ile geliştirilen programlar web tabanlı ve çok dilli hazırlanır.

Esnek yapıda ileriye dönük programlar hazırlayan Tilcomp, gerektiğinde güncellenebilen, gelişen teknoloji ve zamana uyumlu modüler programlar yaratmanın yanısıra, ISO Standartlarında dijital ortamda döküman yönetimi yapılabilmesine olanak veren yazılımları sayesinde de, kurumların gelişimine önemli katkılar sağlar.

Kurumlar için iş zekası çözümleri sunan Tilcomp, IT ve Ticari Danışmanlık hizmetleri kapsamında iş ortaklarıyla uzun yıllardır süren ilişkiler kurarak yeni yazılımlar geliştirmeye devam ediyor.

İlkeler

Müşteri Mutluluğu

Müşteri odaklı çalışarak müşterimizin ihtiyaçlarını doğru ve tam olarak belirleyerek, buna gore çözümler oluşturmak; böylece kendimizle birlikte müşterimizi de ileriye taşıyan özel yazılımlar üretmek

Verimlilik

"Gerçekleştirdiğimiz yazılım çözümü ne kadar rasyonel olursa müşterimizin iş süreçleri de o kadar verimli hale gelir" ilkesini akıldan çıkarmadan çalışarak;

işletmelerde kullanılan kaynak girdilerini azaltıp ürün çıktılarını çoğaltan çözümler yaratmak .

İş Ahlakı

Dürüst ve ilkeli olmak, etik ve ahlaki değerleri dikkate alarak çalışmak.

Ar-Ge

Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi yakalamak, geliştirmek, ürünlerimize uygulayarak etkin, basit ve çağdaş çözümler sunmak.

Hedefler

- Özel yazılımda ihracatı artırmak.
- Tilcomp ürünlerinin sağladığı katma değeri yükseltmek.